Showing all 6 results

• Lisasõidutund A-kategooria

Arendame teadmisi ja oskusi sellisele tasemele, et mootorrattaga sõitmine oleks võimalikult ohutu ja kindlasti nauditav.
    Turvavarustuse kasutamise võimalus.
    Kui te olete broneerinud sõidutunni-d siis võtke ühendust sõiduõpetajada, et täpsustada üle sõidutunni aeg.
    Raigo Urbanik +3725581642
  • Lisasõidutund B-kategooria

Arendame teadmised ning oskused sellisele tasemele, saaks edaspidi enesekindlalt ja võimalikult ohutult liikluses iseseisvalt hakkama.

Kui te olete broneerinud sõidutunnid siis võtke sõiduõpetajaga ühendust: Raigo Urbanik +3725581642, Jüri Daitš +3725510957 ja täpsustage oma sõiduaja soov.

• A kategooria koolitus – 12. märts kell 16.00

325.00 25.00

Koolituse esimene osamakse on 25 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine esimesel loengul või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (30 eurot)

Esimene kohustuslik loeng toimub Rakvere Motokooli õppeklassis, kestvusega 45 minutit.Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

A kategooria kursusel tuleb läbida 10 kohustuslikku sõidutundi.

• A kategooria koolitus – 13. veebruar kell 16.00

325.00 25.00

A kategooria kursusel tuleb läbida 10 kohustuslikku sõidutundi.

• B kategooria koolitus – 12. märts kell 16.00

675.00 55.00

Koolituse esimene osamakse on 55 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine esimesel loengul või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (18 eurot).

B kategooria kursusel tuleb läbida 28 kohustuslikku sõidutundi. Lisaks pimedasõidu ja libedasõidu koolitus 2 sõidutundi.
    Kohustuslikud lisakoolitused on eraldi hindadega; pimeda, libedasõidu ja mootorsõidukijuhi esmaabi koolitus kokku 98 eurot.

B-kategooria kursuse hind kokku 675 eurot (sisaldab e-teooriat, 28 sõidutundi, pimeda, libeda ja esmaabi koolitust).

Head õppimist!

• B kategooria koolitus – 13. veebruar kell 16.00

675.00 55.00

Koolituse esimene osamakse on 55 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumise võimalus esimesel loengul, tasuda osade kaupa või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (18 eurot).

Head õppimist!