• Lisasõidutund A-kategooria

Kursuse hind: 30.00 | Esimene osamakse: 0.00

Arendame teadmisi ja oskusi sellisele tasemele, et mootorrattaga sõitmine oleks võimalikult ohutu ja kindlasti nauditav.
  • Lisasõidutund B-kategooria

Kursuse hind: 18.00 | Esimene osamakse: 0.00

Arendame teadmised ning oskused sellisele tasemele, saaks edaspidi enesekindlalt ja võimalikult ohutult liikluses iseseisvalt hakkama.

• A kategooria koolitus -12. juuli kell 16.00

Kursuse hind: 300.00 | Esimene osamakse: 30.00

Koolituse esimene osamakse on 30 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine esimesel loengul või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (30 eurot)

Esimene kohustuslik loeng toimub Rakvere Motokooli õppeklassis, kestvusega 45 minutit.Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

• A kategooria koolitus – 12. juuli kell 16.00

• A kategooria koolitus – 14. märts kell 16.00

• A kategooria koolitus – 29. juuni kell 14.00

• A kategooria koolitus – 29. juuni kell 14.00

• B kategooria koolitus – 12. juuli kell 16.00

Kursuse hind: 412.00 | Esimene osamakse: 55.00

Koolituse esimene osamakse on 55 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine esimesel loengul või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (17 eurot)

B kategooria kursusel tuleb läbida 21 kohustuslikku sõidutundi.
    Kohustuslikud lisakoolitused; pimeda, libedasõidu ja mootorsõidukijuhi esmaabi koolitus.

• B kategooria koolitus – 12. juuni kell 16.00

• B kategooria koolitus – 22. mai kell 16.00