Showing all 12 results

• Lisasõidutund A-kategooria

Arendame teadmisi ja oskusi sellisele tasemele, et mootorrattaga sõitmine oleks võimalikult ohutu ja kindlasti nauditav.
  • Lisasõidutund B-kategooria

Arendame teadmised ning oskused sellisele tasemele, saaks edaspidi enesekindlalt ja võimalikult ohutult liikluses iseseisvalt hakkama.

• A kategooria koolitus -12. juuli kell 16.00

300.00 30.00

Koolituse esimene osamakse on 30 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine esimesel loengul või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (30 eurot)

Esimene kohustuslik loeng toimub Rakvere Motokooli õppeklassis, kestvusega 45 minutit.Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

• A kategooria koolitus – 11. detsember kell 16.00

• A kategooria koolitus – 14. november kell 16.00

• A kategooria koolitus – 14. november kell 16.00

• A kategooria koolitus – 15. jaanuar kell 16.00

• B kategooria koolitus – 11. detsember kell 16.00

433.00 55.00

Koolituse esimene osamakse on 55 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine esimesel loengul või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (18 eurot)

B kategooria kursusel tuleb läbida 21 kohustuslikku sõidutundi.
    Kohustuslikud lisakoolitused; pimeda, libedasõidu ja mootorsõidukijuhi esmaabi koolitus.

• B kategooria koolitus – 12. juuni kell 16.00

412.00 55.00

Koolituse esimene osamakse on 55 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine esimesel loengul või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (17 eurot)

• B kategooria koolitus – 14. november kell 16.00