Näitan kõiki 7 tulemust

• A kategooria koolitus – 12. oktoober kell 16.00

400.00 50.00

Koolituse esimene osamakse on 50 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine esimesel loengul või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (35 eurot)

Esimene kohustuslik loeng toimub Rakvere Motokooli õppeklassis, kestvusega 45 minutit.Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

• A kategooria koolitus – 14. detsember kell 16.00

• A kategooria koolitus – 16. november kell 16.00

• AM kursus (roller) – 20.september 2020

475.00 45.00

Koolituse esimene osamakse on 45 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes

• B kategooria koolitus – 12. oktoober kell 16.00

715.00 55.00

Koolituse esimene osamakse on 55 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumise võimalus esimesel loengul, panga ülekandega, tasuda osade kaupa või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (20 eurot).

B kategooria kursusel tuleb läbida 28 kohustuslikku sõidutundi. Lisaks pimedasõidu ja libedasõidu koolitus 2 sõidutundi.
    Kohustuslikud lisakoolitused on eraldi hindadega; pimeda, libedasõidu ja mootorsõidukijuhi esmaabi koolitus kokku 100 eurot.

B-kategooria kursuse hind kokku 715 eurot (sisaldab e-teooriat, 28 sõidutundi, pimeda, libeda ja esmaabi koolitust).

• B kategooria koolitus – 14. detsember kell 16.00

• B kategooria koolitus – 16. november kell 16.00

715.00 55.00

Koolituse esimene osamakse on 55 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine esimesel loengul, panga ülekandega või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (20 eurot).