BE – kategooria (Haagis)

Kursuse hind

Tere Tulemast õppima Rakvere Motokooli!😊

BE-kategooria autorong koosneb: B-kategooria mootorsõiduk täismassiga kuni 3500kg + E-kategooria O2 piduritega sõiduk (haagis) täismassiga 3500kg. BE-kategooria autorongi täismass võib olla kuni 7000kg.

Esimene kohustuslik avaloeng, õppejuhised ning e-keskkonda sisenemiseks kasutajatunnus ja parool tulevad Sulle meilile pärast esimese osamakse tasumist kahe tööpäeva jooksul.

Õppetöö sisaldab mõningaid e-teooria loenguid, vastava kategooria õppeteste, üldiseid liiklusteste ja lisaks sellele praktilisi sõidutunde. Praktilises osas tuleb läbida minimaalselt 2 sõidutundi. Täpne sõidutundide arv selgub õppetöö käigus individuaalselt.

Kasulikud lingid
    BE-kategooria õppekava
    Transpordiameti sõidueksami nõuded

Kursuse alustamiseks maksmise võimalused: arve alusel või õppeklassis kohapeal.