Mootorratta rent

Kursuse hind

Tere Tulemast õppima Rakvere Motokooli! 😊

Esimene kohustuslik avaloeng ja õppejuhised tulevad Teile meilile kursuse alguse kuupäeval. Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

B kategooria kursusel tuleb läbida 28 kohustuslikku sõidutundi. Lisaks pimedasõidu ja libedasõidu koolitus 2 sõidutundi ning mootorsõidukijuhi esmaabi koolitus.

Koolituse esimene osamakse on 55 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumise võimalus esimesel loengul, panga ülekandega, tasuda osade kaupa või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (25 eurot).

B-kategooria kursuse hind kokku 870 eurot (sisaldab e-teooriat, 28 sõidutundi, pimeda, libeda ja esmaabi koolitust).