Lõppastme koolitus

Kursuse hind

Tere Tulemast õppima Rakvere Motokooli!😊

Lõppastme koolituse peab läbima peale esmaste juhilubade saamisest kuni 2 aasta jooksul. Lõppastme koolituse võib läbida ka kohe peale esmaste juhilubade kättesaamist või vähemalt kahe aasta jooksul.

Õppejuhised ja e-keskkonda sisenemiseks kasutajatunnus ja parool tulevad Sulle meilile pärast koolituse tasumist kahe tööpäeva jooksul.

Õppetöö sisaldab lõppastme koolituse õppematerjale ja õppevideosid e-keskkonnas ning praktikumi, libedasõiduharjutusi ja säästliku sõiduviisi kujundamist.

Kursuse alustamiseks maksmise võimalused: panga ülekandega või õppeklassis kohapeal.