Rakvere Motokool

A – kategooria kiirkursus

Esimene osamakse:

125.00 

Tutvustus

Tere Tulemast õppima Rakvere Motokooli!😊

Oleme õpilaste seas väga kõrgelt hinnatud autokool ja seda näitavad ka head eksami tulemused Transpordiametis. Pakume Sulle häid õppetingimusi e-õppe näol ja professionaalset tuge meie meeskonnalt!

A-kategooria kiirkursus sobib Sulle kui Sul on eelnev mootorratta sõidukogemus (võimalik läbida ka ühe päevaga). Saad alustada õpinguid Sulle sobival ajal (e-loengud ja liiklustestid internetis). Õppesõidud toimuvad Motokooli mootorrattaga ja Sul on võimalik soovi korral kasutada Motokooli sõiduvarustust.

Õppetöö

Esimene kohustuslik avaloeng, õppejuhised ning e-keskkonda sisenemiseks kasutajatunnus ja parool tulevad Sulle meilile pärast esimese osamakse tasumist kahe tööpäeva jooksul.

Õppetöö sisaldab e-teooria loenguid, vastava kategooria õppeteste, üldiseid liiklusteste ja lisaks sellele praktilisi sõidutunde. Praktilises osas tuleb minimaalselt läbida 10 sõidutundi. Täpne sõidutundide arv selgub õppetöö käigus individuaalselt.

Head õppimist!

Maksmine

Kursuse alustamiseks maksmise võimalused: vähemalt esimene osamakse panga ülekandega või õppeklassis kohapeal. Ülejäänud summa tasumise võimalus panga ülekandega või vahetult enne igat sõidutundi.

Koolituse eest esimese osamakse tasumisega kinnitad, et oled meie kodulehel tutvunud koolitusele registreerimise tingimustega, privaatsuspoliitikaga ja soovid Rakvere Motokoolis õppida. Koolituse raha ei tagastata, kui koolitatav otsustab õpingud jätta pooleli.