Rakvere Motokool

A1 – kategooria

Esimene osamakse:

45.00 

Tutvustus

Tere Tulemast õppima Rakvere Motokooli! 😊

Oleme õpilaste seas väga kõrgelt hinnatud autokool ja seda näitavad ka head eksami tulemused Transpordiametis. Pakume Sulle häid õppetingimusi e-õppe näol ja professionaalset tuge meie meeskonnalt!

A1-kategooria kursuse alustamisel pead olema vähemalt 15,5-aastane ja taotlema perearstilt vastava kategooria tervisetõendi.

Õppetöö

Esimene kohustuslik avaloeng ja õppejuhised tulevad Sulle meilile kursuse alguse kuupäeval. Peale loengu läbimist edastame Sulle e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

Õppetöö sisaldab e-teooria loenguid, vastava kategooria õppeteste, üldiseid liiklusteste, mootorsõidukijuhi esmaabi koolitust ja lisaks sellele praktilisi sõidutunde. Praktilises osas tuleb minimaalselt läbida 12 sõidutundi. Täpne sõidutundide arv selgub õppetöö käigus individuaalselt.

Head õppimist!

 

Kasulikud lingid

A1-kategooria õppekava

Transpordiameti sõidueksami nõuded

Maksmine

Kursusele saad registreerida peale esimese osamakse tasumist. Peale registreerimist saadetakse Sulle kinnituskiri, et oled kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumise võimalus panga ülekandega, tasudes osade kaupa või vahetult enne igat sõidutundi.

Koolituse eest esimese osamakse tasumisega kinnitad, et oled meie kodulehel tutvunud koolitusele registreerimise tingimustega, privaatsuspoliitikaga ja soovid Rakvere Motokoolis õppida. Koolituse raha ei tagastata, kui koolitatav otsustab õpingud jätta pooleli.