Tere Tulemast Ă”ppima Rakvere Motokooli! 😊

Oleme Ôpilaste seas vÀga kÔrgelt hinnatud autokool ja seda nÀitavad ka head eksami tulemused Transpordiametis. Pakume Sulle hÀid Ôppetingimusi e-Ôppe nÀol ja professionaalset tuge meie meeskonnalt!

Koolituse esimene osamakse on 50 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. ÜlejÀÀnud summa tasumine ĂŒlekandena, klassiruumis vĂ”i tasudes vahetult enne igat sĂ”idutundi (40 eurot).

Esimene kohustuslik avaloeng ja Ôppejuhised tulevad Teile meilile kolme tööpÀeva jooksul. Peale loengu lÀbimist edastame teile e-Ôppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

Kursusel osalemiseks pead olema vÀhemalt 14 aasta vanune.

AM-kategooria kursusel tuleb lÀbida 12 kohustuslikku sÔidutundi. Esitama autokoolile mootorsÔidukijuhi tervisetÔendi.

AM-kategooria mootorratta rentimise vÔimalus Transpordiameti riiklikule sÔidueksamile.
Turvavarustuse kasutamise vÔimalus.

Koolituskursusele lisandub riikliku sÔidueksami tasu koos riigilÔivuga!

Koolituse eest esimese osamakse tasumisega kinnitad, et soovid meie Motokoolis Ôppida. Koolituse raha ei tagastata, kui koolitatav otsustab Ôpingud jÀtta pooleli.

Head Ôppimist!

Kategooria: