Koolituse esimene osamakse on 50 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine ülekandena, klassiruumis või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (40 eurot)

Esimene kohustuslik loeng toimub Rakvere Motokooli veebipõhises mugavusõppe klassis ZOOM, kestvusega 40 minutit. Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

A kategooria kursusel tuleb läbida 10 kohustuslikku sõidutundi.

A- ja A2 kategooria mootorrataste rentimise võimalus Transpordiameti riiklikule sõidueksamile.
Turvavarustuse kasutamise võimalus.

Koolituskursusele lisandub riikliku sõidueksami tasu koos riigilõivuga!

Head õppimist!

Kategooria: