• Lisasõidutund B-kategooria

Kursuse hind: 17.00 | Esimene osamakse: 0.00

Arendame teadmised ning oskused sellisele tasemele, saaks edaspidi enesekindlalt ja võimalikult ohutult liikluses iseseisvalt hakkama.

• B kategooria koolitus – 12. detsember kell 16.00

Kursuse hind: 412.00 | Esimene osamakse: 55.00

Koolituse esimene osamakse on 55 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine esimesel loengul või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (17 eurot)

Esimene kohustuslik loeng toimub Rakvere Motokooli õppeklassis, kestvusega 45 minutit.Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

B kategooria kursusel tuleb läbida 21 kohustuslikku sõidutundi.
    Kohustuslikud lisakoolitused; pimeda, libedasõidu ja mootorsõidukijuhi esmaabi koolitus.

• B kategooria koolitus – 14. jaanuar kell 16.00

• B kategooria koolitus – 14. november kell 16.00