Näitan kõiki 3 tulemust

• B kategooria koolitus – 11. aprill kell 16.00

Koolituse esimene osamakse on 55 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumise võimalus esimesel loengul, panga ülekandega, tasuda osade kaupa või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (22 eurot).

Esimene kohustuslik loeng toimub Rakvere Motokooli õppeklassis, kestvusega 45 minutit. Peale loengu läbimist edastame teile e- õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

B kategooria kursusel tuleb läbida 28 kohustuslikku sõidutundi. Lisaks pimedasõidu ja  libedasõidu koolitus 2 sõidutundi. Mootorsõidukijuhi esmaabi koolitus.

B-kategooria kursuse hind kokku 783 eurot (sisaldab e-teooriat, 28 sõidutundi, pimeda, libeda ja esmaabi koolitust).

• B kategooria koolitus – 12. jaanuar kell 16.00

Esimene kohustuslik loeng toimub Rakvere Motokooli õppeklassis või mugavusõppe klaasis ZOOM, kestvusega 45 minutit. Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

B kategooria kursusel tuleb läbida 28 kohustuslikku sõidutundi. Lisaks pimedasõidu ja libedasõidu koolitus 2 sõidutundi. Mootorsõidukijuhi esmaabi koolitus.

• B kategooria koolitus – 14. märts kell 16.00

Koolituse esimene osamakse on 55 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine esimesel loengul, panga ülekandega või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (22 eurot).

Esimene kohustuslik loeng toimub Rakvere Motokooli õppeklassis või mugavusõppe klassis ZOOM, kestvusega 45 minutit. Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.