Näitan kõiki 3 tulemust

• B kategooria koolitus – 13. juuni

Tere Tulemast õppima Rakvere Motokooli! 😊

Oleme õpilaste seas väga kõrgelt hinnatud autokool ja seda näitavad ka head eksami tulemused Transpordiametis. Pakume Sulle häid õppetingimusi e-õppe näol ja professionaalset tuge meie meeskonnalt!

Koolituse esimene osamakse on 55 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumise võimalus esimesel loengul, panga ülekandega, tasuda osade kaupa või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (25 eurot).

Esimene kohustuslik avaloeng ja õppejuhised tulevad Teile meilile kursuse alguse kuupäeval. Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

B kategooria kursusel tuleb läbida 28 kohustuslikku sõidutundi. Lisaks pimedasõidu ja libedasõidu koolitus 2 sõidutundi ning mootorsõidukijuhi esmaabi koolitus.

B-kategooria kursuse hind kokku 870 eurot (sisaldab e-teooriat, 28 sõidutundi, pimeda, libeda ja esmaabi koolitust).

Loe edasi
  • B kategooria koolitus – 15. august kell 16.00

Tere Tulemast õppima Rakvere Motokooli! 😊

Koolituse esimene osamakse on 55 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine esimesel loengul, panga ülekandega või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (25 eurot).

B kategooria kursusel tuleb läbida 28 kohustuslikku sõidutundi. Lisaks pimedasõidu ja  libedasõidu koolitus 2 sõidutundi. Mootorsõidukijuhi esmaabi koolitus.

Loe edasi
  • B kategooria koolitus – 19. september kell 16.00