A – kategooria

Esimene osamakse:

Tere Tulemast õppima Rakvere Motokooli! 😊

A-kategooria kursuse alustamisel pead olema vähemalt 23,5-aastane ja omama eelnevat B-kategooria juhiluba vähemalt 2 aastat.

Esimene kohustuslik avaloeng ja õppejuhised tulevad Sulle meilile kursuse alguse kuupäeval. Peale loengu läbimist edastame Sulle e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

Õppetöö sisaldab e-teooria loenguid, vastava kategooria õppeteste, üldiseid liiklusteste ja lisaks sellele praktilisi sõidutunde. Praktilises osas tuleb minimaalselt läbida 10 sõidutundi. Täpne sõidutundide arv selgub õppetöö käigus individuaalselt.

Kasulikud lingid

A-kategooria õppekava

Transpordiameti sõidueksami nõuded

Kursusele saad registreerida peale esimese osamakse tasumist. Peale registreerimist saadetakse Sulle kinnituskiri, et oled kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumise võimalus panga ülekandega, tasudes osade kaupa või vahetult enne igat sõidutundi.