Näitan kõiki 3 tulemust

• A kategooria koolitus – 12. august kell 16.00

Koolituse esimene osamakse on 50 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine ülekandena, klassiruumis või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (40 eurot)

Esimene kohustuslik loeng toimub Rakvere Motokooli veebipõhises mugavusõppe klassis ZOOM, kestvusega 40 minutit. Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

Head õppimist!

Loe edasi
  • A kategooria koolitus – 12. juuli kell 16.00

Loe edasi
  • A kategooria koolitus – 13. september kell 16.00

Sissejuhatav loeng toimub Rakvere Motokooli veebipõhises mugavusõppe klassis ZOOM, kestvusega 40 minutit. Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

Head õppimist!

Broneeri aeg