• Lisasõidutund A-kategooria

Kursuse hind: 30.00 | Esimene osamakse: 0.00

Arendame teadmisi ja oskusi sellisele tasemele, et mootorrattaga sõitmine oleks võimalikult ohutu ja kindlasti nauditav.
  • A kategooria koolitus – 14. november kell 16.00

Kursuse hind: 300.00 | Esimene osamakse: 30.00

Koolituse esimene osamakse on 30 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine esimesel loengul või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (30 eurot)

Esimene kohustuslik loeng toimub Rakvere Motokooli õppeklassis, kestvusega 45 minutit.Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

• A kategooria koolitus – 12. detsember kell 16.00

• A kategooria koolitus – 14. jaanuar kell 16.00

Kursuse hind: 300.00 | Esimene osamakse: 30.00

Koolituse esimene osamakse on 56 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine esimesel loengul või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (28 eurot)