Näitan kõiki 3 tulemust

• A kategooria koolitus – 11. jaanuar

Tere Tulemast õppima Rakvere Motokooli! 😊

Oleme õpilaste seas väga kõrgelt hinnatud autokool ja seda näitavad ka head eksami tulemused Transpordiametis. Pakume Sulle häid õppetingimusi e-õppe näol ja professionaalset tuge meie meeskonnalt!

Koolituse esimene osamakse on 50 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine ülekandena, klassiruumis või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (40 eurot)

Esimene kohustuslik avaloeng ja õppejuhised tulevad Teile meilile kursuse alguse kuupäeval. Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

A kategooria kursusel tuleb läbida 10 kohustuslikku sõidutundi.

A- ja A2 kategooria mootorrataste rentimise võimalus Transpordiameti riiklikule sõidueksamile.

Head õppimist!

• A kategooria koolitus – 16. november kell 16.00