Näitan kõiki 3 tulemust

• A kategooria koolitus – 11. aprill kell 16.00

Koolituse esimene osamakse on 50 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine ülekandena, klassiruumis või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (40 eurot)

Sissejuhatav loeng toimub Rakvere Motokooli veebipõhises mugavusõppe klassis ZOOM, kestvusega 40 minutit. Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

A kategooria kursusel tuleb läbida 10 kohustuslikku sõidutundi.

A- ja A2 kategooria mootorrataste rentimise võimalus Transpordiameti riiklikule sõidueksamile.

Head õppimist!

• A kategooria koolitus – 12. jaanuar kell 16.00

Esimene kohustuslik loeng toimub Rakvere Motokooli veebipõhises mugavusõppe klassis ZOOM, kestvusega 40 minutit. Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

Head õppimist!

• A kategooria koolitus – 14. märts kell 16.00