Showing all 3 results

• Lisasõidutund A-kategooria

Arendame teadmisi ja oskusi sellisele tasemele, et mootorrattaga sõitmine oleks võimalikult ohutu ja kindlasti nauditav.
    Turvavarustuse kasutamise võimalus.
    Kui te olete broneerinud sõidutunni-d siis võtke ühendust sõiduõpetajada, et täpsustada üle sõidutunni aeg.
    Raigo Urbanik +3725581642
  • A kategooria koolitus – 12. märts kell 16.00

325.00 25.00

Koolituse esimene osamakse on 25 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumine esimesel loengul või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (30 eurot)

Esimene kohustuslik loeng toimub Rakvere Motokooli õppeklassis, kestvusega 45 minutit.Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

A kategooria kursusel tuleb läbida 10 kohustuslikku sõidutundi.

Head õppimist

• A kategooria koolitus – 13. veebruar kell 16.00

325.00 25.00

A kategooria kursusel tuleb läbida 10 kohustuslikku sõidutundi.

Head õppimist