Näitan kõiki 3 tulemust

• A kategooria koolitus – 11. jaanuar

Tere Tulemast õppima Rakvere Motokooli! 😊

Oleme õpilaste seas väga kõrgelt hinnatud autokool ja seda näitavad ka head eksami tulemused Transpordiametis. Pakume Sulle häid õppetingimusi e-õppe näol ja professionaalset tuge meie meeskonnalt!

Koolituse esimene osamakse on 45 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Järgmiseid osamakseid võib tasuda Motokooli klassis, sõidutundides või eelnevalt panga ülekandega (panga andmed leiate kodulehe alt servast).

Esimese kohustusliku avaloengu link ja õppejuhised tulevad Teile meilile 3 tööpäeva enne kursuse algust. Kursuse alguse kuupäeval edastame Teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

A kategooria kursusel tuleb läbida 10 kohustuslikku sõidutundi.

A- ja A2 kategooria mootorrataste rentimise võimalus Transpordiameti riiklikule sõidueksamile.

Head õppimist!

• A kategooria koolitus – 13. märts kell 16.00